Služby v obci

V obci je umístěna v nově zrekonstruované budově obecního úřadu prodejna smíšeného zboží, která má otevírací dobu: pondělí, úterý, čtvrtek- 7.30-13.00, středa, pátek 7.30-15.30, sobota 7.00-10.00 hod.

V této budově se také nachází nově otevřená místní hospoda „ Pod Lípou „ která má otevírací dobu v letních měsících úterý až neděle od 17.30 do 22.00 hod. a v zimních měsících ve středu od 19.00 do 22.00 a v pátek, sobotu a v neděli od 18.30 hod. do 22.00 hod.. Jak prodejna tak i hospoda jsou v majetku obce společně s celou zrekonstruovanou budovou.

odkroví této budovy by se do budoucna mělo využít k dostavbě salonku pro hospodu a dále by zde měla vzniknout místnost pro využití veřejného internetu popřípadě knihovny. Je zde i prostor pro případné využití jednoho obecního bytu.

V obci se nachází provozovna na výrobu hliněných kachlí a výstavbu kachlových kamen.